Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
klaas-gubbels-sjabloondruk-baselitz-2015
Klaas Gubbels sjabloondruk 'Baselitz' - 2015.
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Gorinchem
291 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Klaas Gubbels 1934

Een zeer fraaie, geschilderde sjabloondruk 'Baselitz' op papier van Klaas Gubbels uit 2015.

Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd (oplage 12 ex.) en in zeer goede conditie.

Een sjabloondruk wordt vervaardigd d.m.v. een (papieren) mal die handmatig ingeschilderd wordt, waardoor er telkens een uniek werk ontstaat.

De verf is dik aangebracht waardoor de kwast aanzetten goed zichtbaar zijn.

De afmetingen zijn: 25 x 19.5 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

€ 265,00

volgend minimum bod:
€265

Starttijd
12-01-18 23:27
Eindtijd
20-01-18 20:27
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arkel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.