Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 20/35 |
Gesigneerde en genummerde zeefdruk van Dyke Johannsen uit 1982. Formaat 65 x 47 cm. Afgedrukt in een oplage van 35 exemplaren is dit nummer 20. De zeefdruk met passe-partout ( formaat 60 x 80 cm en heeft een vlek) kan worden opgehaald in de schatkamer van Rotor of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arkel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 30-9-2022 om 14:48 |
Eindtijd | 14-10-2022 om 22:30 |