Grafiek - handgesigneerd Items nieuw binnen
hans-vredegoor-kleurenets-boite-magique-ii-uit-1992-2-40
Hans Vredegoor, kleurenets Boite Magique II uit 1992 2/40
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Arkel Nederland
178 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Hans Vredegoor 1953

Gesigneerde en genummerde ets, van Hans Vredegoor uit 1992. Formaat 85 x 60 cm. Nummer 2 uit een serie van 40. In de wit rand rondom de prent zit rechts een klein scheurtje dat is vastgezet aan de achterkant met zuurvrije tape, de prent is echter goed, het scheurtje valt bij gebruik van een passe partout buiten het zicht.De ets kan met  worden opgehaald in onze galerie in Arkel of zonder passe-partout aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 60,00

volgend minimum bod:
€60

Starttijd
13-02-18 15:55
Eindtijd
27-02-18 20:55
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arkel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 18,50 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.