Schilderijen Items nieuw binnen
rik-van-iersel-zonder-titel-olieverf-op-doek-1996
Rik van Iersel ‘zonder titel’ olieverf op doek - 1996
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Gorinchem
329 verkochte items

Omschrijving
Rik van Iersel 1961

Een zeer fraai, typerend werk, olieverf op doek, van Rik van Iersel uit een van zijn beste perioden.

Het werk is gesigneerd en gedateerd op de achterzijde en voorzien van een zwarte baklijst.
Formaat: 100 x 80 cm en in zeer goede conditie.

Afgelopen
€ 899,00

Starttijd
12-03-18 21:26
Eindtijd
27-03-18 21:26
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arkel

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.