Type | Schilderij |
Een zeer fraai, typerend werk, olieverf op doek, van Rik van Iersel uit een van zijn beste perioden.
Het werk is gesigneerd en gedateerd op de achterzijde en voorzien van een zwarte baklijst.
Formaat: 100 x 80 cm en in zeer goede conditie.
Starttijd | 12-3-2018 om 21:26 |
Eindtijd | 27-3-2018 om 21:26 |
Objectlocatie | Arkel, Nederland |