Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 80 |
subtitel: "Joie" (uitgespaard in het beeld)
afmeting: 71 x 55 cm (blad), 67 x 51 cm (beeld)
uitgave: Galerie Nouvelles Images, Den Haag
oplagenummer: 14/80
jaar: 1981
gesigneerd: ja, rechtsonder met potlood
genummerd: ja, linksonder met potlood
conditie: goed, nooit ingelijst geweest
Seuphor is bekend geworden met zijn 'dessins à lacunes' of 'leemtetekeningen'. Het zijn pentekeningen die bestaan uit horizontale parallelle lijnen die op bepaalde plaatsen ophouden zodat een tekst of een geometrisch motief ontstaat. "Ik trek een lijn, ik trek een andere lijn, nog een andere en nog een andere. Tussen de lijnen begint iets te trillen. In de witte ruimten krijgen vormen hun zelfstandigheid", aldus de kunstenaar.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 28-12-2018 om 15:44 |
Eindtijd | 31-12-2018 om 19:35 |