Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
techniek: gouache op karton
afmeting: 25 x 34 cm
jaar: 1967
gesigneerd: ja
gedateerd: ja
ingelijst: nee
conditie: karton is vergeeld en in de beide bovenhoeken is een punaisegaatje. Bij de uiterste rechter bovenhoek is het karton iets geknakt (zie foto)
ZZAL
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 11-1-2018 om 14:28 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 19:38 |