Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde en genummerde ets, van Ger Lataster uit 1976 in nieuw staat. Papierformaat 56 x 76 cm. Nummer 17 uit een serie van 40. De ets kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
ZZAL
...
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 5-3-2018 om 8:56 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 21:56 |