Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets/aquatint van Ger Lataster uit 1990. Nummer: 7/30. Afmetingen blad: H47 x b39. Afmetingen voorstelling: H24,5 x b21. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. Conditie: in goede staat.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
ZZAL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 13:38 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:43 |