Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
jan-campfens-ets-biljard-speler
Jan Campfens-Ets-Biljard Speler
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Weesp Nederland
16 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Jan Campfens 1940

Jan Campfers - Biljard Speler
Techniek: Ets
Maat Blad: 44 cm x 28,5 cm
Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk heeft aan rand wat foxing

Bod
€ 7,00

volgend minimum bod:
€9

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
5
Eleo
€ 7.00
KunstC
€ 5.00
BergenNH
€ 3.00
nelius
€ 3.00
BergenNH
€ 1.00

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.