Eugène Brands - (Grote) tekening met objecten
Wolf Erdmann Oblonskij - Handgesigneerde offsetlithografie: Zeskantige moer
Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Campfers - Biljard Speler
Techniek: Ets
Maat Blad: 44 cm x 28,5 cm
Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk heeft aan rand wat foxing
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Weesp, Nederland |
Objectlocatie | Weesp, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 13:42 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 20:42 |