950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Ger lataster uit 1988. Nummer: 66/300. Het werk is rechtsonder, met potlood, door de kunstenaar gesigneerd. Afmetingen werk: h65 x b50,5 cm.De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat.
ZZAL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 13:43 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 19:43 |