Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
onbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engel
onbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engelonbekende-kunstenaar-inkt-op-papier-4-mappen-met-der-glücklose-engel
Onbekende Kunstenaar-Inkt op Papier-4 mappen met Der Glücklose Engel
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Weesp Nederland
16 verkochte items


Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen


Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Onbekende Duitse Kunstenaar-Inkt op Papier-4 mappen met Engelen

Elke Map bevat 1 Afbeelding- Inkt op papier

Afmeting map 31 cm x 48 cm

Afmeting blad 31 cm x 48 cm

Map 1: Der Glücklose Engel -Blatt 2 maat afbeelding 24 x 18 cm -1997

Map 2: Figur mit Engel - Blatt 1 maat afbeelding 30 x 21 cm -1997

Map 3:Der Glücklose Engel -Blatt 7 maat afbeelding 22 x 18 cm -1998

Map 4:Der Glücklose Engel -Blatt 3- maat afbeelding 26 x 25 cm -1997


Zie afbeeldingen voor juiste indruk.
Het werk bevindt zich in prima staat

Bod  
€ 16,00

 
 
volgend minimum bod: 
€18


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
12-01-18 14:05
Eindtijd
19-01-18 21:05
Aantal biedingen
9
KunstC
15-01-2018 20:18
€ 16.00
ebevdmolen
15-01-2018 20:18
€ 15.00
KunstC
15-01-2018 20:18
€ 13.00
ebevdmolen
15-01-2018 20:18
€ 11.00
KunstC
14-01-2018 18:28
€ 9.00
ebevdmolen
14-01-2018 18:28
€ 7.00
KunstC
14-01-2018 18:28
€ 5.00
ebevdmolen
14-01-2018 18:28
€ 3.00
KunstC
13-01-2018 12:53
€ 1.00
Let op: Bij biedingen in de laatste 5 minuten, wordt de veiling met 5 minuten verlengd. Net zo lang tot er niet meer geboden wordt.


Verzendopties :


Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.


Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.