Jean Tinguely - zeefdruk (ook de lijst is gezeefdrukt) - Montreux 1982 - groot 110x80 cm
Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1977
Techniek: Linosnede
Oplage: 11/30
Afmeting (afbeelding): 91,5 x 62 cm
Afmeting(incl. lijst): 100,5 x 70,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Grote linosnede van Jef Diederen. Het werk is in goede staat. Het blad is zeer licht gerimpeld en gemonteerd op een achterplaat van karton. Links bovenin zijn er op de glasplaat enkele lijmresten aanwezig, deze zijn eenvoudig te verwijderen.
In verband met het grote formaat en kwetsbaarheid van dit werk dient het werk opgehaald te worden in ons magazijn te Markt 29 in Eersel.
ZZAL
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eersel, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 14:29 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:29 |