Schilderijen Items aflopend
stenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzicht
stenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzichtstenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzichtstenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzicht
Stenen wandsculptuur "Toscaans dorpsaanzicht"
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
ROOSENDAAL NL
64 verkochte items

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Prachtige kleuren
Kunstwerk is unica en gesigneerd
Afmetingen: B53cm x H33cm x D5cm
Object kan aan wand worden gehangen (D-ring voorzien, zie foto) of staand worden geplaatst.

Verkocht

Starttijd
12-01-18 17:44
Eindtijd
19-01-18 17:44
Aantal biedingen
9

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in ROOSENDAAL

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.