Schilderijen Items aflopend
stenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzicht
stenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzichtstenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzichtstenen-wandsculptuur-toscaans-dorpsaanzicht
Stenen wandsculptuur "Toscaans dorpsaanzicht"
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
ROOSENDAAL NL
59 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
ONBEKENDE KUNSTENAAR

Prachtige kleuren
Kunstwerk is unica en gesigneerd
Afmetingen: B53cm x H33cm x D5cm
Object kan aan wand worden gehangen (D-ring voorzien, zie foto) of staand worden geplaatst.

Bod
€ 13,00

volgend minimum bod:
€15

Starttijd
Eindtijd
Aantal biedingen
8
Pinecato
€ 13.00
Bernar
€ 11.00
Pinecato
€ 9.00
Bernar
€ 9.00
Pinecato
€ 7.00
Bernar
€ 5.00
Pinecato
€ 3.00
Bouwman01
€ 1.00

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in ROOSENDAAL

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.