Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee HIMMELBLAU Handgesigneerd
Friedrich Geiler - Linosnede GEOMETRISCHE COMPOSITIE uit 1974
Patrick NAGEL - Kleurenzeefdruk ZONDER TITEL uit 1985
Type kunstwerk | Schilderij |
Stenen wandsculptuur "Toscaans dorpsaanzicht"
Prachtige kleuren
Kunstwerk is unica en gesigneerd
Afmetingen: B53cm x H33cm x D5cm
Object kan aan wand worden gehangen (D-ring voorzien, zie foto) of staand worden geplaatst.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland |
Objectlocatie | ROOSENDAAL, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 17:44 |
Eindtijd | 19-1-2018 om 17:44 |