Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Daniel Lanoux.
Prachtig winterlandschap.
Materiaal;: Lithografie in de offsettechniek op mooi en stevig papier.
Afmetingen blad: 75 x 55 cm.
Afmetingen beeld: 59 x 40 cm.
Oplage: l.o. EA.
Signatuur: r,o, Hangesigneerd in potlood.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 24-2-2018 om 11:58 |
Eindtijd | 2-3-2018 om 20:58 |