Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
johann-van-den-noort-zeefdruk-op-papier-gannet
johann-van-den-noort-zeefdruk-op-papier-gannetjohann-van-den-noort-zeefdruk-op-papier-gannetjohann-van-den-noort-zeefdruk-op-papier-gannet
Johann van den Noort - Zeefdruk op papier - Gannet
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Eersel Nederland
71 verkochte items



Omschrijving
Johan van den Noort 1940

Kunstenaar: Johann van den Noort
Titel: Gannet
Jaar: 1991
Techniek: Zeefdruk op papier
Oplage: 48/100
Afmeting (afbeelding): 21 x 30 cm
Afmeting(incl. lijst): 40,5 x 50,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat:  Goede staat

Soort Lijst: Aluminium met glasplaat

Opmerkingen:

Een zeefdruk in vrij goede staat van Johan van den Noort. Er is zeer lichte verkleuring aan de rand onderaan het werk.

 

Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.

Verkocht  

 
 


VEILINGGEGEVENS
Starttijd
09-04-18 15:34
Eindtijd
23-04-18 20:34
Aantal biedingen
1


Verzendopties :


Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Eersel

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket 2Kg - 5Kg: 28,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Meerdere aankopen van deze verkoper kunnen gecombineerd verzonden/bezorgd worden indien deze in 1 zending gecombineerd kunnen worden.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder



Garantie :


Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.