950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig, kleurrijk werk van de hand van Corneille. Exemplaar uit de Hors Commerce editie.
Afkomstig uit de collectie van de directeur van 'The Society Shop', waar Corneille destijds een aantal projecten mee heeft gedaan. Echtheid derhalve 100% gegarandeerd.
Afmeting van het blad is 60 x 50cm.
Afmeting van het werk is 46 x 40cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland |
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 11-4-2018 om 13:32 |
Eindtijd | 26-6-2018 om 21:56 |