Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote kleuren ets van Ger Lataster uit 1976.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage slechts 40 stuks.
De afmetingen zijn: 50.5 x 65 cm en is in goede conditie.
Eventuele verzendkosten € 8.95 (aangetekend/verzekerd).
ZZAL
Starttijd | 17-3-2018 om 19:59 |
Eindtijd | 24-3-2018 om 19:59 |
Objectlocatie | Arkel, Nederland |