Tjieke Roelofs-Bleckmann - Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs - Verkocht

Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!Magnifieke impress 1920 aquarel "knielend vrouwelijk naakt gesigneerd Tj.Roelofs kopen? Bied vanaf 1!
  • Tjieke Roelofs-Bleckmann (1877-1976)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar :  Elisabeth Francoise (Tjieke) Roelofs-Bleckmann (1877-1976)
Titel : " knielend vrouwelijk naakt "
Datering : omstreeks 1920/1930
Medium / Techniek : Aqguarel op papier
Maten :  40 x 30 cm ( bladmaat ) 50 x 40 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed.

Tjieke Roelofs was de dochter van de schilder Willem Christiaan Bleckmann en vrouw van de bekende Haagse school schilder Albert Roelofs. Tjieke Roelofs schilderde en aquarelleerde vaak landschappen en bloemstillevens in de stijl van de Haagse school. Daarnaast was ze een goed portret schilderes. Ze was lid van Pulchri Studio in Den Haag. Werk van haar hand is spaarzaam, want na haar huwelijk met Albert Roelofs richtte ze zich meer op het moederschap en had ze weinig tijd om te schilderen.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-1-2018 om 20:16
Eindtijd4-2-2018 om 22:21
Biedingen (23)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken