Grafiek - Handgesigneerd Items aflopend
jh-weissenbruch-ets-boerin-in-moestuin
jh weissenbruch,ets,boerin in moestuin
Grafiek - Handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Noorden Nederland
13 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Jan Hendrik Weissenbruch 1824 - 1903

42x56 cm  conditie goed  geen lijst  papier  ges. ro  carel l dake 09

€ 50,00

volgend minimum bod:
€50

Starttijd
14-02-18 10:25
Eindtijd
28-02-18 10:25
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Noorden

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.