Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
frank-lodeizen-mooie-kleurenlitho-compositie
Frank Lodeizen: Mooie kleurenlitho Compositie
Grafiek - handgesigneerd
Starttijd
29-11-11 11:41
Eindtijd
06-12-11 11:41
Aantal biedingen
1
Lokatie
Amsterdam Nederland
GEPLAATST DOOR Veilingmeester
(10091 verkochte items)
Omschrijving
Frank Lodeizen 1931 - 2013
In opdracht geveild:
(15-15-1)

Mooie litho van Frank Lodeizen. Op handgeschept papier.

Titel: Compositie
Jaartal: 1980
Afmetingen: 76cm x 57cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 69/190
Uitgebracht bij Prent 190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:

Garantie:

Informatie:
Verkocht