Rob Houdijk - Offset-litho, "Samen lezen".
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Uit de nalatenschap van meesterdrukker Henk van der Vet.
titel: "Dormi fable d'eveil"
- Exclusieve proefdruk met enkel de bijdrage van Christian Dotremont (1922-1979)
- Met blinddruk stempel
- Verso stempel van Atelier van der Vet/ Veilinghuis Peerdeman
- Afmetingen blad incl passepartout: h77 x b62.5 cm. Afmetingen voorstelling: h67 x b52.5
- Conditie: in goede staat. Er zit een klein vlekje linksonder(zie foto)
Speciale aanbiedingsprijs voor deze Belgische special!
Het werk was een samenwerking van twee belangrijke CoBrA leden Appel & Dotremont.
Deze exclusieve aangeboden proefdruk vertoont enkel de bijdrage van Dotremont, zeldzaam!
Op de laatste foto is het uiteindelijke resultaat te zien, met Karel Appel. Dit laatste werk wordt niet meegeleverd. Het gaat alleen om de proefdruk van Dotremont.
ZZBEL ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 9-3-2018 om 17:22 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:22 |