Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij ('Broeksloot bij Den Haag') van de Nederlandse kunstenaar Willem Frederik Haas (1878-1960). Mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 38 cm. x 30 cm. Beeldmaat: 32 cm. x 24 cm. Conditie maroufle: goed. De lijst heeft enkele gebruikerssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. De echtheid wordt 100% gegarandeerd door verkoper.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 4-4-2018 om 18:29 |
Eindtijd | 13-4-2018 om 18:29 |