Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Sfeervol "schildersatelier" uit 1936 door de Maastrichtse kunstenaar Justin van de Port.
Olieverf op doek, 64,5 x 30,5 cm. Afmeting inclusief lijst: 66,5 x 32,5 cm.
Gesigneerd en gedateerd: r.o..
Justin van de Port was leerling van Harie Jonas en Jos A. Postmes en lid van de Limburgsche Kunstkring
Onderwerpen: havengezicht, landschap (als genre), portret, figuurvoorstelling.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-4-2018 om 8:32 |
Eindtijd | 15-4-2018 om 20:32 |