Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
sieghard-pohl
sieghard-pohl
Sieghard Pohl
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Rotterdam
3291 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Sieghard Pohl 1925 - 1994

Kunstenaar; Sieghard Pohl

Techniek; Ets

Jaar; 1974

Bladmaat; 27 x 37 cm

Maten afbeelding; 19 x 24,5 cm

€ 1,00

volgend minimum bod:
€1

Starttijd
20-02-18 15:55
Eindtijd
27-02-18 15:55
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Rotterdam

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro
Belgie/EU: Pakket: 18,50 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.