Henrietta Harkink - Henriette Harkink - Ets - 1986

Henriette Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!
Henriette Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!Henriette Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!Henriette Harkink - Ets - 1986 kopen? Bied vanaf 25!
  • Henrietta Harkink
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer : 2/5.  Afmetingen blad: H22.5 xb17.5 Afmetingen voorstelling : H9.5 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit niet meer op.

ZZZW

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland

Starttijd27-3-2018 om 9:52
Eindtijd6-4-2018 om 20:52
Openingsbod € 25
ObjectlocatieHoek van Holland,  Nederland