Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Henrietta Harkink uit 1986. Nummer : 2/5. Afmetingen blad: H22.5 xb17.5 Afmetingen voorstelling : H9.5 x b6 cm. Het werk is linksonder gesigneerd met potlood door de kustenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten plakresten op de achterzijde van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit niet meer op.
ZZZW
Starttijd | 27-3-2018 om 9:52 |
Eindtijd | 6-4-2018 om 20:52 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |