Type | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ossip Zadkine
Lithografie uit 1966 op zwaar geschept papier
Met droogstempels van het atelier van Zadkine (O.Z.) en de uitgever Wolfgang Ketterer (W.K.)
Grootte van de oplage: 65 + e.a.
Dit exemplaar: epreuve d'artiste
Bladgrootte: 65,5 x 50,5 cm
Motiefgrootte: 32,0 x 45,0 cm
In zeer goede staat
ZZIM
Starttijd | 17-4-2018 om 16:10 |
Eindtijd | 1-5-2018 om 16:10 |
Objectlocatie | Delft, Nederland |