Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Heinrich Carl MacLean landschap olieverf op board.
In tegenstelling tot vele werken van MacLean is dit een landschapsschilderij.
Het zal geschilderd zijn tijdens zijn verblijf in Zwitserland of Noord-Italie.
De grijzige waas is mist, met deels schittering van licht door de luxaflex heen. Alles afhankelijk van de lichtval.
De lijst is nieuw. Afmetingen 78x84cm
Ik kan het aangetekend versturen. Liever zie ik dat het afgehaald wordt.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Biervliet, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Biervliet, Nederland |
Starttijd | 13-2-2018 om 21:04 |
Eindtijd | 21-11-2018 om 22:25 |