Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Schaal Flora Gouda Holland, diepblauw met goud en bloemendecoratie.
Diameter 30 cm, hoogte 4 cm. Model 124. Porselein. In goede conditie met lichte gebruikssporen, geen beschadigingen.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 19-3-2018 om 17:40 |
Eindtijd | 25-3-2018 om 20:40 |