Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Mooi ingelijste tekening van Ronald Noorman uit 2000. Afmetingen incl. lijst: H57,5 x b75 cm. Afmetingen blad: H42 x b60 cm. Herkomst: Galerie Nouvelles Images, Den Haag. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Lijst is netjes.
Opmerking: aan de rechterkant zit een schaduwstreep van boven naar beneden op het werk. Deze is in het echt niet aanwezig.
Rechtsonder gesigneerd met potlood.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 14-3-2018 om 23:28 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:28 |