Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Henri de Haas. Titel: Vrouw met hond V. Nummer: 4/10. Jaar: 1968. Afmetingen blad: H57 x b 76,5 cm. Afmetingen voorstelling: H39,5 x b51,5. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Starttijd | 16-4-2018 om 0:15 |
Eindtijd | 27-4-2018 om 21:15 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |