Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Henri Plaat uit 1968. Titel: Boom. Nummer: 1/20. Afmetingen blad: H76,5 x b57 cm. Linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 9:23 |
Eindtijd | 8-4-2018 om 21:23 |