18k rosé gouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
Klaas van den Berg - Sculptuur uil in brons
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
prachtig stilleven van onbekend kunstenaar,
dit schilderij is gemaakt in 1910 op een eiken paneel,
het stelt een hangende vaas voor met een bos mei klokjes,
het is in perfecte staat,en heeft een mooie verfstructuur,
het werk is mooi ingelijst met een gebronzeerde en uitgewerkte kader in massief hout,
de afmetingen zijn 50cmX36cm met kader,en 40cmX27cm zonder kader,
achteraan op het paneel is de datum 1910 vermeld,alsook een boodschap voor tante Mieke,
De foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving.
Word aangetekend en verzekerd verzonden.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borgerhout, België |
Objectlocatie | Borgerhout, België |
Starttijd | 20-2-2018 om 23:35 |
Eindtijd | 25-2-2018 om 21:35 |