Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een mooie origienele ets van de bekende Duitse schilder, graveur Andreas Achenbach.
De ets is gesigneerd in de plaat en op geschept papier.
Andreas Achenbach 1815-1910
Ein originaler Stich, im Bild signiert Achenbach, datiert 1850. Abmessungen ca. 20,5 cm x 15 cm. Blatt: 27.5 x 22.5 cm . Büttenpapier. Andreas Achenbach (*1815 Kassel , +1910 Düsseldorf) war ein deutscher Landschaftsmaler, Grafiker, Karikaturist. Studium: ab 1827 Kunstakademie Düsseldorf bei Heinrich Christoph Kolbe und Johann Wilhelm Schirmer.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kasterlee, België |
Objectlocatie | Kasterlee, België |
Starttijd | 21-2-2018 om 10:22 |
Eindtijd | 28-2-2018 om 10:22 |