950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Sees Vlag uit 1976(Juni). Nummer 23/60. Titel: Wateringsevest Delft. Afmetingen blad: H76 x b64. Afmetingen voorstelling: H55 x b48.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: ABN AMRO. Conditie: Het werk heeft ingelijst gezeten want het is verkleurd binnen de randen van het oude passe partout, goed ingelijst met nieuw passe partou valt dat niet meer op. Op de achter zijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 9:31 |
Eindtijd | 6-4-2018 om 21:31 |