Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Kunstenaar: Willem Weissenbruch (1864-1941)
Titel: Boerenhoeve
Techniek: olieverf op doek
Afmetingen: 39 cm x 27 cm, ingelijst: 65 cm x 53 cm
Lage prijs omdat het werk schoongemaakt moet worden, geen beschadigingen maar wel geleden door de tijd (zie foto's). Werk afkomstig uit privecollectie.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland |
Objectlocatie | Etten-Leur, Nederland |
Starttijd | 18-3-2018 om 13:40 |
Eindtijd | 27-3-2018 om 17:34 |