Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurenlitho van Jon Marten. Nummer: 12/40. Afmetingen blad: h66 x b51 cm. Afmetingen voorstelling: h43 x b34 cm. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Herkomst: collectie ABN AMRO. Conditie: in zeer goede staat. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Starttijd | 29-4-2018 om 21:09 |
Eindtijd | 6-5-2018 om 21:09 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |