950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Frank Lodeizen met tekst van Bert Schierbeek. Jaar: 1978. Titel: Bootsman. Afmetingen werk + tekstblad: h38 x b 56,5 cm. Het werk is op karton bevestigd en kan zo met passe-partout worden ingelijst. Nummer: 2 (oplage 40 stuks). Herkomst: collectie ABN AMRO. Op de foto lijkt het blad wat schuin te liggen, maar in werkelijkheid is het recht. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 14-4-2018 om 1:54 |
Eindtijd | 6-8-2018 om 17:39 |