Peter van den Hurk - STAANDE NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 101x71cm / KADER / SIG / 1985
Real Fabbrica Capodimonte - Capodimonte - Bruno Merli - Schola Cantorum - Porselein
Corneille - 1977 - Herbes - Hele mooie kleuren Litho bijna 50 jaar oud
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Wat je ziet lijkt ogenschijnlijk een zeer simpel tekeningetje. Maar dat is het niet. Alle vierkantjes, naar boven en naar beneden, schelen maar 1 mm. in de hoogte en de breedte. Probeer dat maar eens even uit de losse pols en zonder computer.
Je denkt dat je 7 maal een groot en een klein vierkantje ziet en dat klopt ook wel, maar in wezen zijn het 2 figuren met elk 3 grote en 4 kleinere vierkanten, waarvan de onderste 180 graden in de X- en de Z- as gespiegeld is. Het spiegelpunt ligt in het midden van het door mij grijs gemaakte vierkantje.
Iemand die zoiets in een zeer korte tijd, als vingeroefening, kan tekenen is voor mij een grootmeester! Hier komen Kunst en Kunde bij elkaar.
Afmetingen beeld: 20,2 X 11.7 cm.
Signatuur:r.o. Handgesigneerd met potlood.
Jaar: r.o. 21 september 1980. met potlood.
De tekening wordt geleverd onder een passe partout van museumkwaliteit.
De afmetingen hiervan zijn 40 X 30 cm. (Dat is dus groter dan op de foto.)
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België € 20,-
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 10-3-2018 om 9:57 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 9:57 |