Floris Andrea - Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 - Verkocht

Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!
Fotografie

Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!Floris Andréa : Foto , Ink # 26 – gesigneerd – 2010 - oplage 1/5 kopen? Bied vanaf 25!
  • Floris Andrea (1967)
Type kunstwerkFotografie

Een grote bewerkte foto van de Nederlandse kunstenaar en fotograaf Floris Andréa:

“Een combinatie van Analoge Fotografie en Pentekening, samengebracht door middel van moderne techniek”.

-Gemaakt in een oplage van 5 exemplaren. Dit is nr 1.

-Het fotopapier is bevestigd op een aluminium plaat.

-Gesigneerd, genummerd en gedateerd op de achterkant van de aluminium plaat.

-Afmetingen: Aluminium plaat, 61,5 x 51,5 cm. Foto, 51,5 x 41,5 cm.

-Met ophangsysteem.
-Conditie: De foto heeft slijtplekjes en krasjes.

Zie ook de foto’s.

Kan zo aan de muur.

(Gelijktijdig met deze foto bieden wij nog meer foto's  van Floris Andréa ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar / fotograaf:

Floris Andréa (Haarlem, 1967) is een Nederlands fotograaf en kunstenaar.

Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag en de Gerrit Rietveld Academie Amsterdam. Assistent van Govert de Roos (1990-1991) en assistent van Paul Huf (1991-2002).

Floris Andréa is autonoom fotograaf en maakt ook films en theater.

Titel: “Ink # 26”.

Kunstenaar: Floris Andréa.

Techniek: (waarschijnlijk) Zilver-bromide afdruk.

Jaartal: 2010.

Afmetingen: Aluminium plaat, 61,5 x 51,5 cm. Foto, 51,5 x 41,5 cm.

Gesigneerd: Verso, op de achterkant van de aluminium plaat.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 5 exemplaren. Dit is nr 1.

Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

Conditie: De foto heeft slijtplekjes en krasjes.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De foto kan afgehaald worden (in Amsterdam).

- De foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

ZZZW

Floris Andrea (1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3190 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd31-3-2018 om 12:44
Eindtijd11-4-2018 om 20:44
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken