950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Zeer mooi gedetailleerde tekening door Elias Smalhout (1889-1939)
Tekening is gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Afmetingen beeld: 28 bij 15 cm
Afmetingen blad: 32 bij 20 cm
Conditie; het papier van de tekening is enigszins vergeeld. De tekening is in goede staat.
Herkomst: Uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist. Deze tekening maakte deel uit van een grotere collectie werken van de vader van Bob Smalhout, de kunstenaar Elias Smalhout (1889-1939).
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westerlee, Nederland |
Objectlocatie | Westerlee, Nederland |
Starttijd | 3-3-2018 om 19:48 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 18:48 |