Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Titel: Twee glasobjecten
Glasstudio: Studio Ignis
Land: Servië
Ontwerper: L.R. da Costa
Diameter Presse-papier: 9 cm
Hoogte Presse-papier: 7 cm
Diameter vaasje: 8 cm
Hoogte vaasje: 6 cm
Kleuren: Transparant blauw, paars en rood
Jaar: 1987
Vaasje Gesigneerd: A.K '87 for LA da Costa
Presse-Papier gesigneerd: Beograd L.R da Costa
Conditie: goed
GlasStudio Ignis behoorde aan Misha Ignis (Servië 1953) toe en de uitvoerend glasblazer van deze objecten is L.R. da Costa.
Na opheffing van zijn glasstudio eind jaren 80 van de vorige eeuw, heeft Misha Ignis zijn metier weer opgepakt en internationaal furore gemaakt. Zijn werk is vertegenwoordigd in vooraanstaande museale glascollecties en geëxposeerd in onder andere Abu Dabi, LA en Moskou.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Middelharnis, Nederland |
Objectlocatie | Middelharnis, Nederland |
Starttijd | 24-7-2018 om 14:23 |
Eindtijd | 4-8-2018 om 20:40 |