Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
4 litho's van Harmen Meurs. Titel: Les Célébataires. Het betreft de proefdrukken: 1e, 2e en 3e staat en het origineel. Nummer origineel: 13/25.
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H39,5 x b 33 cm (3x). Afmetingen voorstelling alle 4 de litho's: h29 x b24 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
ZZZW
Afmetingen blad: h50 x b33 cm, H33 x b 38,5 cm en H32,5 x b41 cm. Afmetingen voorstelling alle 3 de litho's: h28 x b32 cm. Het origineel is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De proefdrukken zijn niet gesigneerd.
Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 29-4-2018 om 21:15 |
Eindtijd | 25-1-2019 om 17:36 |