Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Roger Hebbelinck
Titel: Spreuerbrüche
Techniek: ets/aquatint
Afmetingen werk: 21 x 18 cm
Afmetingen voorstelling: 13 x 10 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: gesigneerd met potlood rechts onder
Conditie:
In goede staat. Aan de linkeronderzijde zitten wat resten van een stickertje die daar heeft gezeten (zie foto). Bij inlijsten valt dit volledig onder de pass- partout weg.
Het werk kan in een envelop, tussen karton, worden verzonden, op risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. België: 10,00 euro.
ZZBEL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 28-4-2018 om 13:34 |
Eindtijd | 9-1-2019 om 19:58 |