Franco Gentilini - Franco Gentilini. -Aan tafel- Handgesigneerde Lithografie. 1977. Groot.

Franco Gentilini. -Aan tafel- Handgesigneerde Lithografie. 1977. Groot. kopen? Bied vanaf 87!
Franco Gentilini. -Aan tafel- Handgesigneerde Lithografie. 1977. Groot. kopen? Bied vanaf 87!Franco Gentilini. -Aan tafel- Handgesigneerde Lithografie. 1977. Groot. kopen? Bied vanaf 87!Franco Gentilini. -Aan tafel- Handgesigneerde Lithografie. 1977. Groot. kopen? Bied vanaf 87!
  • Franco Gentilini (1909-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer typerend werk van deze beroemde Italiaanse kunstenaar in een door hem vaak gebruikte kleurstelling.

Materiaal: Korrellithografie op handgeschept papier.

Titel: Aan tafel.

Afmetingen blad: 50 x 65 cm.

Afmetingen beeld: 43 x 53 cm.

Jaar: 1977.

Signatuur: Het werk is aan de voorzijde r.o. gesigneerd in potlood en aan de achterzijde is een atelierstempel met een signatuur met potlood door zijn echtgenote Luciana.(Uit de nalatenschap)

Oplage: De oorspronkelijke oplage was 150 exemplaren. Na zijn overlijden werden er nog enkele ongenummerde exemplaren in zijn atelier gevonden. Daar is deze er een van.

Conditie: Het beeld is in goede staat. De witrand heeft vnml aan de randen ouderdomsvlekken. Deze zijn bij inlijsting onder een passe partout niet meer zichtbaar.

Verzending: Post.nl met Track en Trace  € 12,50 (NL). Naar België € 20,-

ZZIM

Starttijd21-4-2018 om 6:45
Eindtijd27-4-2018 om 20:45
Openingsbod € 87
ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland