950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Typisch werk van Postma, de titel is bijna een anagram want Postma heet eigenlijk Johannes Postma ;-) Litho op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (5/90), in de plaat getiteld en met bijschrift “hoofdstuk 12, mei 1965” rechtsonder (dit laatste in foto 4 door mij gespiegeld om het beter leesbaar te maken. In goede conditie; alleen wat kreukjes en wat foxing in de witte marges. Ingelijst met nieuw passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 87cm x 61cm (blad), 75cm x 52cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-9-2018 om 14:50 |
Eindtijd | 29-9-2018 om 20:00 |