Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Gerard van Rooy (1938-2006) Lid van het grafisch gezelschap de Luis. Deze ets is ook in het boek afgebeeld (zie foto)
Techniek: ets
Materiaal: dik papier
Jaar: 1972
Oplage: 20/25 voor de luis ea
Gesigneerd: hand gesigneerd
Afmeting werk: 24.5 x 24.5 cm (b x h)
Afmeting papier: 35 x 35 cm (b x h)
Conditie werk: goed, verkleuring van eerdere inlijsting, vouw in hoekjes links boven en rechts onder. (alle na opnieuw goed inlijsten niet storend)
ZZZW
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 12-3-2018 om 21:32 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 22:32 |