18k bicolour gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.30 karaat
Antoon Derkzen van Angeren - De Waal bij Zuilichem 1936
Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Jan Cremer Tulpendecoratie op Tijdschriftenkoker met tekst : Ik hou van tijdschriften
36 cm x 9 cm
Gesigneerd en gedateerd 1996
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 18-3-2018 om 20:13 |
Eindtijd | 25-3-2018 om 21:13 |