Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Design |
Periode | 2000 t/m Heden |
Broche van Corneille van 925 zilver.
Afmeting: 3,8 cm x 2,5 cm.
Collector's item, gesigneerd en stempel zilverteken op de achterkant.
Jaar van uitgave 2002, verpakt in origineel doosje
In uitmuntende conditie
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 23-3-2018 om 9:07 |
Eindtijd | 29-3-2018 om 20:07 |