Simeon Gonzales - ...Dulcinea en azul .... Acrylschilderij van Simeon Gonzalest
Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel
Thomas van Heck - Landschap met zicht op Pernis
Gertie Janssen - The rising sun
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 75 |
Karakteristiek werk van (toen nog) William Kuik uit 1973. Litho op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (33/75), in de steen in spiegelbeeld gedateerd, getiteld en nogmaals gesigneerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 40cm x 30cm (blad), 29cm x 20cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-6-2018 om 15:39 |
Eindtijd | 22-6-2018 om 21:45 |