18k geel gouden oorbellen bezet met parel
Francois Stroobant - Chrysoseias Floribunda
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie: goed.
Papiersoort: Arches.
Editie: 75 ex. Nummer 20. Nummer op de foto kan afwijken.
Afmetingen: Vel: 66 x 47 cm. Afbeelding: 48 x 38 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.
Code: ZZBEL
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 14-3-2018 om 22:34 |
Eindtijd | 19-3-2018 om 19:34 |